Afbeelding
Foto: Stockfoto 123RF

Getuigen gewelddadige winkeldiefstal gezocht in IJsselstein

112 5.374 keer gelezen

IJSSELSTEIN • De politie zoekt getuigen van een gewelddadige winkeldiefstal in de Aldi-supermarkt aan de Boerhaaveweg in IJsselstein.

 Donderdag 27 april, rond 14.45 uur, hoorde een medewerkster de detectiepoortjes afgaan. De vrouw liep direct naar buiten en zag daar een jongeman staan die onderweg was naar zijn fiets. Op het moment van aanspreken pakte de verdachte zijn fiets en bij het passeren van de vrouw, sloeg hij haar met een nog onbekend voorwerp hard op haar hoofd. Het slachtoffer werd ter behandeling aan haar verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis.

In het onderzoek is de politie op zoek naar getuigen die mogelijk de verdachte herkennen aan de hand van onderstaand signalement: 

Lichte huidskleur; kort blond haar, geen stekels; tussen de 15 à 20 jaar oud; tussen 1.80 en 1.90 meter lang; slank postuur. Hij droeg een zwarte gewatteerde driekwart jas en een spijkerbroek en had witte oortjes in.

In het onderzoek wordt er óók nog gekeken naar de camerabeelden van de supermarkt, waarop mogelijk de diefstal te zien is. Als de beelden bruikbaar zijn en gelet op de ernst van het incident, bestaat er de mogelijkheid dat de beelden worden getoond in het Opsporingsprogramma Bureau Hengeveld.  

Ten tijde van het voorval stond er een jongeman met zijn telefoon in zijn handen. In het belang van het onderzoek, komt de politie graag met diegene in contact. 

Geef je informatie door via 0900 – 8844 of meld je tip volledig anoniem via Meld Misdaad Anoniem, 0800 – 7000.

Ad Velders

Redactiecoördinator Het Kontakt Zenderstreeknieuws

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
VIVES volleybal leden in nieuwe shirts dankzij de sponsoren Nieuws 10 uur geleden
Afbeelding
Meester Paul voor even terug in IJsselstein Nieuws gisteren
Afbeelding
Onbekende Montfoortse schilderijen te zien in De Knoperij Nieuws gisteren
Afbeelding
Feest 50-jarig De Clinckhoeff voor en door de buurt Nieuws gisteren
Afbeelding
Alvast vrijwilligers nodig voor nieuwe Bibliotheek Montfoort Nieuws gisteren
Afbeelding
Gemeente IJsselstein betaalt ruim 8 ton aan RMN Nieuws 3 okt., 16:31
Afbeelding
IJsselsteinse rode beuk vooralsnog tweede in boomverkiezing Nieuws 3 okt., 16:29
Afbeelding
Feestelijke prijsuitreiking eerste Spellensatie IJsselstein Nieuws 3 okt., 09:06