
Lopik kan met positief gevoel naar dorpsfeest
SportLopik – De spelers en trainersstaf van SV Lopik konden zaterdagavond met een positief gevoel afreizen naar het dorpsfeest. Er werd immers met 2-0 gewonnen van Lekkerkerk.
“Een mooie uitslag”, vond Davy Boon, die na ongeveer twintig minuten voetballen zag hoe David Scheffer de bal goed kon neerleggen voor Devin Zaal die met zijn eerste doelpunt voor het eerste elftal van SV Lopik de scorde opende. ,,Superleuk voor die jongen”, weet Boon. “Hij is pas achttien jaar en net overgekomen vanuit de jeugd.”
Vlak voor rust zorgde David Scheffer zelf voor de 2-0 door een vrije trap te scoren.
Een punt van verbetering zag Boon ook. “We hebben heel veel kansen op meer doelpunten gekregen. We vergeten dan onszelf te belonen. Die kansen gingen er niet in, maar dat komt ook doordat de keeper van Lekkerkerk het heel goed deed.” Écht zorgen maakt de trainer zich niet:,,Het is pas een vervelend probleem als we die kansen niet zouden creëren.”
En dus kon de trainer van Lopik, samen met zijn staf en een groot deel van zijn spelersgroep na afloop genieten van een verdiend glas bier. ,,En vanavond is er een tentfeest in het dorp. Daar gaan we de overwinning verder vieren!”
Danny van der Linden





















