
IJsselsteins Harmonie Amicitia klinkt op 12 juli in TivoliVredenburg
NieuwsIJsselstein - Harmonie Amicitia en de Utrechtse Oratorium Vereniging zijn gestart met gezamenlijke repetities voor The Armed Man – Een mis voor vrede van Karl Jenkins. Op zondag 12 juli voeren meer dan vijftig muzikanten en bijna honderd zangers dit werk uit in TivoliVredenburg in Utrecht.
Na wekenlang afzonderlijk repeteren kwamen orkest en koor onlangs voor het eerst samen. Dat zorgde meteen voor enthousiasme en emotie. "Dit was super fijn. Zo mooi om samen te horen hoe krachtig deze muziek is, het gaat nu alleen maar nóg mooier worden,” aldus een van de deelnemers.
125-jarig jubileum
Met dit concert viert Harmonie Amicitia haar 125-jarig jubileum. TivoliVredenburg geldt voor veel muzikanten als droomlocatie en het optreden voelt voor het orkest als een groot verjaardagscadeau. De keuze voor The Armed Man is bewust gemaakt. In een tijd waarin oorlog en conflict dagelijks het nieuws beheersen, klinkt de boodschap van vrede en verbondenheid extra krachtig. Het werk van Karl Jenkins neemt het publiek mee van fluisterzachte momenten naar overweldigende muzikale uitbarstingen.
Vaderdagactie
Voor wie nog op zoek is naar een bijzonder vaderdagcadeau biedt Harmonie Amicitia een speciale actie. Bezoekers ontvangen € 2,50 korting op een toegangskaart wanneer bij het bestellen de kortingscode Vaderdag wordt ingevuld. Een kaart kost daarmee tijdelijk geen € 27,50 maar € 25,00, inclusief pauzedrankje.
Gratis busvervoer vanuit IJsselstein
Voor IJsselsteiners die opzien tegen het vervoer naar Utrecht, organiseert Harmonie Amicitia samen met Pulse een gratis busreis. De bus vertrekt op 12 juli vanaf De Oase aan de Benschopperweg 342 en brengt bezoekers na afloop weer terug. Een vrijwilliger van Pulse reist mee voor begeleiding, zowel in de bus als in TivoliVredenburg.
Bijna 750 kaarten verkocht
Het concert begint om 14:00 uur. Inmiddels zijn er al bijna 750 kaarten verkocht. Er zijn nog kaarten beschikbaar.















