
RMN leegt geen containers op Hemelvaartsdag: inhaaldag is zaterdag 16 mei
Nieuws 42 keer gelezenIJsselstein - Reinigingsbedrijf Midden Nederland (RMN) is op Hemelvaartsdag donderdag 14 mei gesloten. Containers die normaal op donderdag worden geleegd in IJsselstein, haalt RMN op zaterdag 16 mei op.
Bewoners die normaal op donderdag hun kliko aan de weg zetten, moeten die dag overslaan. De inhaaldag is zaterdag 16 mei, kliko’s moeten die dag vóór 7:30 uur aan de weg staan. Ook het recyclingstation is op Hemelvaartsdag gesloten.
Drukte bij recyclingstation
RMN waarschuwt voor extra drukte bij het recyclingstation tijdens het lange weekend. Omdat veel mensen dan tuinieren of opruimen, verwacht het bedrijf meer bezoekers. Dat kan leiden tot langere wachttijden. Medewerkers bepalen wanneer de laatste auto het terrein op mag en dat kan eerder zijn dan de officiële sluitingstijd.
App om ophaaldagen bij te houden
Wie ophaaldagen tijdens feestdagen niet wil missen, kan de gratis RMN-app downloaden via de App Store of Google Play. De app toont wanneer medewerkers de kliko komen legen.






















