Afbeelding

De beste voorlezers van IJsselstein

Algemeen 43 keer gelezen

IJsselstein - In theater Pantalone zijn vorige week de voorrondes gehouden van de Nationale Voorleeswedstrijd. Tijdens de twee voorrondes lazen de winnaars van de negen deelnemende IJsselsteinse scholen voor uit hun favoriete boek.

Op de tribunes werd door de klasgenoten van de deelnemers muisstil geluisterd en bij de wisselingen oorverdovend gestampt en aangemoedigd. Zelfs waves en spandoeken ontbraken niet. De jury had een moeilijke taak, maar koos uiteindelijk Aylina Haurissa van De Ark en Tess Broekman van De Overkant als winnaars. Daarbij werd onder meer gelet op verstaanbaarheid en contact met het publiek. “We hebben genoten”, aldus juryvoorzitter Johan Zonnenberg.

Winnaar Aylina heeft er flink voor geoefend: “Op mijn kamer, net alsof ik voor een groot publiek zat”, verklapt ze haar geheim.

De beide winnaars gaan door naar de regionale finale op 13 maart in Vianen. Daarna volgt voor de winnaar de provinciale ronde op 4 april in Nieuwegein en misschien wel de finale op 17 mei in Amstelveen. FOTO: Lysette Verwegen

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Recreatieschap werkt aan betere voorzieningen in Nedereindse Park Nieuws 21 uur geleden
Afbeelding
Heel veel oude landbouwvoertuigen op historisch oogstfeest Montfoort Nieuws 1 jun., 15:44
Afbeelding
Felicitaties voor 60-jarige huwelijk van bruidspaar Van Dijk Nieuws 1 jun., 07:48
Afbeelding
College IJsselstein biedt Kadernota 2024 aan Nieuws 31 mei, 16:00
Afbeelding
Aanvaller Jordy Keja van SV Lopik na zware tijd terug op niveau Sport 31 mei, 08:30
Afbeelding
Gemeenteraad Montfoort wil meer invloed op zonnevelden Nieuws 31 mei, 08:03
Afbeelding
Kunstroute onder de scheve toren van Linschoten Nieuws 31 mei, 08:00
Afbeelding
Onderzoek naar ruimere openingstijden gemeentewerf Montfoort Nieuws 31 mei, 07:57